Plupload integration (2.2.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: List
ur: فہرست

en: Size
ur: حجم

en: Filename
ur: فائل کا نام

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
ur: حفاظتی اقدامات کے مدِنظر، آپ کی فائل کا نام تبدیل کر کے %filename رکھ دیا گیا ہے۔
