Plupload integration (8.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: List
th: ดูลิสต์

en: N/A
th: ไม่มี

en: Media
th: สื่อ

en: Close
th: ปิด

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
th: เพื่อความปลอดภัยไฟล์ของคุณได้ถูกเปลี่ยนชื่อเป็น %filename

en: The specified file %name could not be uploaded.
th: ไฟล์ %name ที่ระบุไม่สามารถอัปโหลดได้
