Plupload integration (8.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: List
mn: Жагсаалт

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
mn: Хамгаалалтын шалтгаанаас болж таны байршуулалт %filename гэж шинээр нэрлэгдлээ.
