Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Download
he: הורדה

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: All
he: הכל

en: Normal
he: נורמלי

en: Media
he: מדיה

en: Start
he: התחלה

en: End
he: סוף

en: Loop
he: בלופ

en: Duration
he: משך

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Pause
he: עצירה

en: Fullscreen
he: מסך מלא
