Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Volume
kn: ಧ್ವನಿಯ ಪ್ರಮಾಣ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Start
kn: ಪ್ರಾರಂಭಿಸು

en: End
kn: ಕೊನೆ

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: Controls
kn: ನಿಯಂತ್ರಣಗಳು

en: Speed
kn: ವೇಗ

en: Pause
kn: ತಾತ್ಕಲಿಕ ತಡೆ

en: Mute
kn: ಮೂಕ

en: Play
kn: ಚಲಾಯಿಸು

en: Fullscreen
kn: ಪೂರ್ಣಪರದೆ

en: Unmute
kn: ಧ್ವನಿ ಕೇಳಿಸು
