Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Download
mn: Татах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: All
mn: Бүгд

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
