Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Download
tr: İndir

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Settings
tr: Ayarlar

en: All
tr: Tümü

en: Media
tr: Medya

en: Start
tr: Başlangıç

en: End
tr: Bitiş

en: Loop
tr: Döngü

en: Duration
tr: Süre

en: Controls
tr: Denetimler

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: Ad
tr: Reklam

en: Pause
tr: Geçici olarak durdur
