Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Normal
ur: عمومی
