Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Download
ar: تحميل

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: All
ar: الكل

en: Normal
ar: طبيعي

en: Media
ar: ميديا

en: Start
ar: البداية

en: End
ar: النهاية

en: Loop
ar: حلقة

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي
