Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha4) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Download
el: Λήψη

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: All
el: Όλες

en: Normal
el: Κανονικό

en: Media
el: Μέσα

en: Start
el: Αρχή

en: End
el: Τέλος

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Fullscreen
el: Πλήρης οθόνη
