Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha4) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Download
et: Allalaadimine

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: All
et: Kõik

en: Normal
et: Tavaline

en: Volume
et: Maht

en: Media
et: Meedia

en: Start
et: Algus

en: End
et: Lõpp

en: Loop
et: Silmus

en: Duration
et: Kestus

en: Controls
et: Nupud

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Pause
et: Peata
