Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Download
eu: Deskargatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: All
eu: Guztiak

en: Normal
eu: Arrunta

en: Duration
eu: Iraupena

en: Controls
eu: Kontrolak

en: Speed
eu: Abiadura

en: Pause
eu: Gelditu
