Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Download
hu: Letölt

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Settings
hu: Beállítások

en: All
hu: Mind

en: Normal
hu: Általános

en: Volume
hu: Mennyiség

en: Media
hu: Média

en: Start
hu: Kezdete

en: End
hu: Vég

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Duration
hu: Időtartam

en: Controls
hu: Vezérlők

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Ad
hu: Hirdetés

en: Speed
hu: Sebesség

en: Pause
hu: Szünet

en: Play
hu: Lejátszás

en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő

en: Progress bar
hu: Folyamatjelző sáv
