Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha4) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Download
it: Scarica

en: Reset
it: Ripristina

en: Settings
it: Impostazioni

en: All
it: Tutti

en: Normal
it: Normale

en: Start
it: Inizio

en: End
it: Fine

en: Loop
it: Iterazione

en: Duration
it: Durata

en: Controls
it: Controlli

en: Autoplay
it: Partenza automatica

en: Ad
it: Inserzione

en: Speed
it: Velocità

en: Pause
it: Pausa

en: Fullscreen
it: Schermo intero
