Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Download
jv: Undhuh

en: Reset
jv: Baléknā

en: Settings
jv: Sétingan

en: All
jv: Kabèh
