Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: All
ne: सबै

en: Normal
ne: साधारण

en: Media
ne: मिडिया
