Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha4) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Settings
ps: امستنې

en: All
ps: ټول

en: Media
ps: رسنۍ
