Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha4) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: All
sq: Të gjitha
