Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha4) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Settings
te: అమరికలు

en: All
te: అన్నీ

en: Normal
te: సాధారణ

en: Duration
te: నిడివి
