Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha5) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Download
ast: Baxar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: All
ast: Too
