Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha5) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: All
bo: ཡོངས

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Volume
bo: སྒྲ་ཚད།

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Speed
bo: མགྱོགས་ཚད

en: Fullscreen
bo: ངོས་ཡོངས་གང་བ
