Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha5) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Download
cs: Stáhnout

en: Settings
cs: Nastavení

en: All
cs: Vše

en: Normal
cs: Normální

en: Media
cs: Média

en: Start
cs: Začátek

en: End
cs: Konec

en: Duration
cs: Trvání

en: Controls
cs: Ovládání

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka

en: Progress bar
cs: Ukazatel průběhu
