Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha5) - en to es translation catalogue (22 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Download
es: Descargar

en: Reset
es: Restablecer

en: Settings
es: Configuración

en: All
es: Todo(s)

en: Volume
es: Volumen

en: Media
es: Multimedia

en: Start
es: Comienzo

en: End
es: Final

en: Quality
es: Calidad

en: Loop
es: Bucle

en: Duration
es: Duración

en: Controls
es: Controles

en: Autoplay
es: Auto reproducir

en: Ad
es: Anuncio

en: Speed
es: Velocidad

en: Current time
es: Hora actual

en: Pause
es: Pausa

en: Fullscreen
es: Pantalla completa

en: Progress bar
es: Barra de progreso

en: Captions
es: Pies de foto
