Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha5) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Download
is: Hala niður

en: Reset
is: Endursetja

en: Settings
is: Stillingar

en: All
is: Allt

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Start
is: Hefst

en: End
is: Lýkur
