Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha5) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Download
os: Рахæсс

en: Reset
os: Раздæрау

en: Settings
os: Амонæнтæ
