Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha5) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Download
ro: Descarcă

en: Reset
ro: Resetează

en: Settings
ro: Setări

en: All
ro: Toate

en: Volume
ro: Volum

en: End
ro: Sfârşit

en: Loop
ro: Buclă

en: Duration
ro: Durată

en: Restart
ro: Reporniți
