Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha5) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Download
vi: Tải về

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Settings
vi: Thiết lập

en: All
vi: Tất cả

en: Normal
vi: Bình thường

en: Volume
vi: Thể tích

en: Media
vi: Phương tiện

en: Start
vi: Khởi động

en: End
vi: Kết thúc

en: Loop
vi: Lặp

en: Duration
vi: Thời lượng

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: Speed
vi: Tốc độ

en: Pause
vi: Tạm dừng

en: Mute
vi: Tắt

en: Play
vi: Phát

en: Fullscreen
vi: Toàn màn hình

en: Restart
vi: Khởi động lại
