PM Carousel Accessible Slider (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Media
cy: Cyfryngau
