PM Carousel Accessible Slider (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Media
hy: Մեդիա
