PM Carousel Accessible Slider (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
