PM Carousel Accessible Slider (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Media
uk: Медіа
