PM Carousel Accessible Slider (1.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Media
hr: Mediji
