PM Carousel Accessible Slider (1.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Media
ta: ஊடகம்
