PM Carousel Accessible Slider (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Media
bg: Медия
