PM Carousel Accessible Slider (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Media
fa: رسانه
