PM Carousel Accessible Slider (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Media
is: Margmiðlunarefni
