PM Carousel Accessible Slider (1.0.0-rc1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Media
km: មេឌៀ
