PM Carousel Accessible Slider (1.0.0-rc1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Automatic
nl: Automatisch
