PM Carousel Accessible Slider (1.0.0-rc1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Media
pt: Mídia

en: Automatic
pt: Automático
