PM Carousel Accessible Slider (1.0.0-rc1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Media
sk: Médiá

en: Automatic
sk: Automatický
