PM Carousel Accessible Slider (1.0.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Media
ca: Multimèdia

en: Automatic
ca: Automàtic
