PM Carousel Accessible Slider (1.0.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Media
hi: मीडिया

en: Automatic
hi: स्वचालित
