PM Carousel Accessible Slider (1.0.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Media
ka: მედია
