PM Carousel Accessible Slider (1.0.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Automatic
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ
