PM Carousel Accessible Slider (1.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Media
lv: Multivide
