PM Carousel Accessible Slider (1.0.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Automatic
ro: Automat
