PM Carousel Accessible Slider (1.0.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Automatic
sv: Automatisk
