Po Translations Report (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: Source
nl: Bron

en: Multilingual
nl: Meertalig

en: Translated
nl: Vertaald

en: Translation
nl: Vertaling

en: Untranslated
nl: Niet vertaald
