Po Translations Report (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: File name
ru: Имя файла

en: Source
ru: Источник

en: Multilingual
ru: Многоязычность

en: Folder path
ru: Путь к папке

en: Translated
ru: Переведено

en: Translation
ru: Перевод

en: Untranslated
ru: Не переведено
