Po Translations Report (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: File name
sk: Názov súboru

en: Source
sk: Zdroj

en: Multilingual
sk: Viacjazyčný

en: Folder path
sk: Cesta k priečinku

en: Translated
sk: Preložené

en: Translation
sk: Preklad

en: Untranslated
sk: Nepreložené
